Christmas and New Year's Eve in the mountains

Christmas holidays in the mountains are among the most powerful winter experiences. Due to its altitude and unique climate, Pec pod Sněžkou has the prerequisites for a truly white Christmas. Whoever wants to try the new ski equipment they find under the tree is right to go to Pec or Velká Úpa.

Thanks to the location of the hotel in the center of the Pec pod Sněžkou ski resort, we are a suitable place for ski holidays connected with New Year's Eve or Christmas holidays. New Year's Eve at a mountain cottage and a winter atmosphere with friends is the real spice of life that we should all indulge in!

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu.  Odpočiňte si ve venkovní výřivce, navštivte finskou či solnou saunu nebo parní lázeň. Objednat si můžete i masáže a zábaly. 

Více »

Gastronomie

Navštivte naši hotelovou restauraci Well. Ochutnejte staročeskou kulajdu, hovězí burger s domácími hranolkami nebo svíčkovou. Jako dezert doporučujeme lívance z podmáslí. Naše kuchyně  také připravuje pro hotelové hosty bohatý snídaňový bufet. 

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte  sport, odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené pobytové balíčky.  Z našich hotelových služeb si určitě vyberete ať už navštívíte naši hotelovou restauraci, využijete snídaňový bufet nebo navštívíte wellness centrum. Náš hotelový personál se postará o vaše pohodlí. 

Více »