Krkonoše Mountains - attractions and accommodation in the Krkonoše Mountains

The Krkonoše Mountains offer ideal conditions for downhill and cross-country skiing, therefore they are especially popular during the winter. All you have to do is find accommodation and you can set off for a winter holiday. The accommodation prices in the Krkonoše Mountains are pretty good, so almost everybody can visit them for their holiday. A holiday in the Krkonoše Mountains is the best you can experience. You will surely appreciate the picturesque nature and tranquility that will allow you to shut off and relax for a while. Once you experience the Krkonoše Mountains, you will definitely fall in love with them.

www.region-krkonose.cz

 

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu a centrum Pece pod Sněžkou.

Více »

Gastronomie

V hotelu PECR WELL se nachází kavárna a cukrárna. Připravujeme zde domácí dezerty a zákusky. V PECR DEEP se chystáme provozovat restauraci s českou a moderní gastronomií.

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené akční balíčky pro každého z Vás! Přijďte si k nám odpočinout a využít našich služeb za bezkonkurenční ceny.

Více »