Relax Park - Mountain bobsled track

The bobsled track is also in operation in winter. The bobsled track is 900m long, with a towing lift which takes you to the top. A two-seat special bob suitable for parents with children reaches speeds of up to 40 km / h, but thanks to the control you can determine the tempo of the ride yourself. In some places, you are even 8 meters above the ground.

Children under the age of 8 must be accompanied by a person over 12 years of age. 
Children are counted up to 140 cm in height.
Children under 3 years of age ride free.

www.relaxpark.cz

 

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu.  Odpočiňte si ve venkovní výřivce, navštivte finskou či solnou saunu nebo parní lázeň. Objednat si můžete i masáže a zábaly. 

Více »

Gastronomie

Navštivte naši hotelovou restauraci Well. Ochutnejte staročeskou kulajdu, hovězí burger s domácími hranolkami nebo svíčkovou. Jako dezert doporučujeme lívance z podmáslí. Naše kuchyně  také připravuje pro hotelové hosty bohatý snídaňový bufet. 

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte  sport, odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené pobytové balíčky.  Z našich hotelových služeb si určitě vyberete ať už navštívíte naši hotelovou restauraci, využijete snídaňový bufet nebo navštívíte wellness centrum. Náš hotelový personál se postará o vaše pohodlí. 

Více »