Wellness & SPA

OPERATING TIME

Wellness and VIP zone

13:00 pm - 22:00 pm

Private mini-Wellness

12:00 am - 00:00 am

Massage

13:00 pm - 21:00 pm
Massages are available on request at
 739 484 261
  wellness@pecr.cz
  • Our Wellness center is also open to the public. Stop by, whether you are a customer of the PECR hotel Wellness customer or not. We are happy to welcome you here and we will offer you our Wellness treatments.
  • The private mini-Wellness can only be made available to you after arranging it by telephone. Please do that at least one hour before you want to visit the mini-Wellness center.
  • For parents with children, our Wellness center is open daily from 1:00 pm to 3:00 pm.
  • We also offer a range of special discount events such as extended Wellness weekends or Wellness stays for two. Check our site regularly for the current range of offers!
  • Bathing suit-free area with the option of wearing a sarong or a bathrobe.

DO YOU NEED HELP? DO NOT HESITATE TO CONTACT US

+420 739 484 261

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu.  Odpočiňte si ve venkovní vířivce, navštivte finskou či solnou saunu nebo parní lázeň. Objednat si můžete i masáže a zábaly.  Wellness centrum je v termínech  22.až 25.4. a 29.4. až  2.5. uzavřeno. V těchto dnech se provádí pravidelná údržba  prostor.

Více »

Gastronomie

Navštivte naši hotelovou Restauraci Deep a nebo  Burger House Pecr v hotelu  Well. Restaurace Deep nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně.  Bruger House Pecr nabízí domácí burgery a steaky z nejlepších domácích surovin. V menu obou restaurací najdete také bezmasá jídla a dětské menu Naše kuchyně připravují  pro hotelové hosty bohatý snídaňový bufet. 

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte  sport, odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené pobytové balíčky.  Z našich hotelových služeb si určitě vyberete ať už navštívíte naši hotelovou restauraci, využijete snídaňový bufet nebo navštívíte wellness centrum. Náš hotelový personál se postará o vaše pohodlí. 

Více »