Vánoce a Silvestr na horách

Vánoční svátky na horách patří k těm nejsilnějším zimním zážitkům. Pro svou nadmořskou výšku a jedinečné klima má Pec pod Sněžkou předpoklady pro skutečně bílé Vánoce. Kdo chce vyzkoušet nové lyžařské vybavení, které nalezl pod stromečkem, míří správně do Pece či Velké Úpy.

Díky umístění hotelu v centru lyžařského střediska Pec pod Sněžkou jsme vhodným místem pro dovolenou na lyžích spojenou se silvestrovským či vánočním pobytem. Silvestr na horské chatě a zimní atmosféra s přáteli jsou pak skutečným kořením života, které bychom si měli všichni dopřát!

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu a centrum Pece pod Sněžkou.

Více »

Gastronomie

V hotelu PECR WELL se nachází kavárna a cukrárna. Připravujeme zde domácí dezerty a zákusky. V PECR DEEP se chystáme provozovat restauraci s českou a moderní gastronomií.

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené akční balíčky pro každého z Vás! Přijďte si k nám odpočinout a využít našich služeb za bezkonkurenční ceny.

Více »