PECR DEEP

Hotelový komplex PECR WELL/DEEP se nachází v samém centru lyžařského střediska Pec pod Sněžkou a patří mezi nejmodernější hotely v Krkonoších. V hotelu PECR DEEP (který je vzdálen cca 100m od PECR WELL), připravujeme „A La Cartovou“ restauraci s moderní gastronomií a letní terasou. Celková kapacita restaurace je přibližně 80 míst + 70 míst na letní terase.

Klidné městečko pod nejvyšší horou České republiky se ale mění. Za zmínku nejen stojí nově vybudovaná kabinková lanovka na Sněžku, ale zejména proměny lyžařského střediska v Peci. Jeho modernizací o další sedačkovou lanovku, nové sjezdové tratě a postupným propojením se zimními středisky v Janských lázních a ve Velké Úpě se bude jednat o jedno z největších lyžařských středisek v ČR. Postupně je budována i infrastruktura pro volný čas mimo zimní měsíce.

Turistické trasy, cyklostezky, lanový park, bobová dráha a spousty dalších atrakcí nabízí aktivní trávení volného času v našich nejvyšších horách pro každého návštěvníka. To vše i více je na dosah z našich hotelů, které nabízejí v Peci pod Sněžkou ubytování, restauraci, kavárnu, cukrárnu a moderní wellness a spa centrum.

Online rezervační formulář

E.g., 20.03.2019


E.g., 20.03.2019


 

Apartmá

Apartmány mají dvě obytné místnosti a obývací místnost s vybavenou kuchyní a jídelním stolem. Tato skladba umožňuje luxusní a kvalitní ubytování jednotlivců, párů, nebo celých rodin.

více >

Garsoniéra

Garsoniéry mají jednu obytnou místnost se dvěma lůžky, vybavenou kuchyňkou a jídelním stolem. Součástí je lodžie, luxusní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC.

více >

CeníkCeník

Ceny pokojů se odvíjejí od počtu lůžek a jeho vybavení. V nabídce je několik druhů apartmánů.

CeníkPobytové podmínky

Pro spokojený pobyt zákazníků je sestaven ubytovací řád, se kterým je třeba se seznámit a respektovat jeho jednotlivá ustanovení.

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu.  Odpočiňte si ve venkovní vířivce, navštivte finskou či solnou saunu nebo parní lázeň. Objednat si můžete i masáže a zábaly. 

Více »

Gastronomie

Navštivte naši hotelovou Restauraci Deep a nebo  Burger House Pecr v hotelu  Well. Restaurace Deep nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně.  Bruger House Pecr nabízí domácí burgery a steaky z nejlepších domácích surovin. V menu obou restaurací najdete také bezmasá jídla a dětské menu Naše kuchyně připravují  pro hotelové hosty bohatý snídaňový bufet. 

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte  sport, odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené pobytové balíčky.  Z našich hotelových služeb si určitě vyberete ať už navštívíte naši hotelovou restauraci, využijete snídaňový bufet nebo navštívíte wellness centrum. Náš hotelový personál se postará o vaše pohodlí. 

Více »