SkiResort Černá hora - Pec

Oba lyžařské areály SkiResort Pec pod Sněžkou i SkiResort Velká Úpa nabízejí propojení skibusy, společný systém jízdného a další zajímavé akce včetně speciálního jízdného pro rodiny s dětmi, pro které je připravena řada výhod.

SLEVA 10% NA KARTU HOSTA
Hosté ubytovaní v Peci pod Sněžkou či Velké Úpě mají slevu na 3 až 7 denní permanentky v obou areálech na KARTU HOSTA.

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu.  Odpočiňte si ve venkovní vířivce, navštivte finskou či solnou saunu nebo parní lázeň. Objednat si můžete i masáže a zábaly. 

Více »

Gastronomie

Navštivte naši hotelovou Restauraci Deep a nebo  Burger House Pecr v hotelu  Well. Restaurace Deep nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně.  Bruger House Pecr nabízí domácí burgery a steaky z nejlepších domácích surovin. V menu obou restaurací najdete také bezmasá jídla a dětské menu Naše kuchyně připravují  pro hotelové hosty bohatý snídaňový bufet. 

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte  sport, odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené pobytové balíčky.  Z našich hotelových služeb si určitě vyberete ať už navštívíte naši hotelovou restauraci, využijete snídaňový bufet nebo navštívíte wellness centrum. Náš hotelový personál se postará o vaše pohodlí. 

Více »