SportPec s konceptem Intersport Rent

Se nachází v přízemí hotelu PECR. Na ploše 200 m2 vám nabídneme veškeré sportovní vybavení, které budete na toulkách Krkonošemi potřebovat. Půjčíme vám značková horská kola, elektrokola, lyže i skialpinistickou výbavu. Cyklistům poskytneme také kompletní servis vlastního vybavení.

Připravili jsme pro vás nabídku kvalitního sportovního vybavení pro aktivní dovolenou. Vyberete si u nás kompletní zimní výbavu: lyže, snowboardy, lyžařské boty, hůlky, helmy, skialpinistickou výbavu i sněžnice. Na letní toulky Krkonošemi vybavíme turisty, cyklisty i příznivce Nordic walking. Samozřejmostí je také nabídka značkového outdoorového oblečení a doplňků.

PŮJČOVNA A SERVIS SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ

Součástí naší prodejny je i půjčovna sportovního vybavení a servisní zázemí o velikosti 60 m2. Rádi vám půjčíme kvalitní kola, sjezdové lyže, snowboardy a další sportovní potřeby. Cyklistům nabídneme kompletní servis jejich vlastních kol.

DALŠÍ SLUŽBY

Nabízíme také průvodcovské služby. Vyrazte s námi na pěší nebo cyklistický výlet po oblíbených i méně známých turistických trasách v okolí Pece pod Sněžkou. V případě zapůjčení kol vás rádi dopravíme na začátek vaší plánované trasy.

NÁŠ TÝM

Věnovat se vám bude zkušený tým odborníků na prodej sportovního vybavení i výuku sportu. Všichni naši pracovníci prošli vzdělávacím kurzem pod vedením našeho partnera a předního prodejce sportovního zboží firmy Intersport.

Přečtěte si o nás více!

OTEVÍRACÍ DOBA

V letním období jsme vám k dispozici každý den od 9 do 18 hodin. Zimní otevírací dobu upřesníme před nadcházející sezónou.

Krkonoše a sport milujeme! Přijďte si k nám pro sportovní výbavu i zajímavé tipy na výlet.

http://www.sportpec.cz/

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu.  Odpočiňte si ve venkovní vířivce, navštivte finskou či solnou saunu nebo parní lázeň. Objednat si můžete i masáže a zábaly. 

Více »

Gastronomie

Navštivte naši hotelovou Restauraci Deep a nebo  Burger House Pecr v hotelu  Well. Restaurace Deep nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně.  Bruger House Pecr nabízí domácí burgery a steaky z nejlepších domácích surovin. V menu obou restaurací najdete také bezmasá jídla a dětské menu Naše kuchyně připravují  pro hotelové hosty bohatý snídaňový bufet. 

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte  sport, odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené pobytové balíčky.  Z našich hotelových služeb si určitě vyberete ať už navštívíte naši hotelovou restauraci, využijete snídaňový bufet nebo navštívíte wellness centrum. Náš hotelový personál se postará o vaše pohodlí. 

Více »