SportPec s konceptem Intersport Rent

Se nachází v přízemí hotelu PECR. Na ploše 200 m2 vám nabídneme veškeré sportovní vybavení, které budete na toulkách Krkonošemi potřebovat. Půjčíme vám značková horská kola, elektrokola, lyže i skialpinistickou výbavu. Cyklistům poskytneme také kompletní servis vlastního vybavení.

Připravili jsme pro vás nabídku kvalitního sportovního vybavení pro aktivní dovolenou. Vyberete si u nás kompletní zimní výbavu: lyže, snowboardy, lyžařské boty, hůlky, helmy, skialpinistickou výbavu i sněžnice. Na letní toulky Krkonošemi vybavíme turisty, cyklisty i příznivce Nordic walking. Samozřejmostí je také nabídka značkového outdoorového oblečení a doplňků.

PŮJČOVNA A SERVIS SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ

Součástí naší prodejny je i půjčovna sportovního vybavení a servisní zázemí o velikosti 60 m2. Rádi vám půjčíme kvalitní kola, sjezdové lyže, snowboardy a další sportovní potřeby. Cyklistům nabídneme kompletní servis jejich vlastních kol.

DALŠÍ SLUŽBY

Nabízíme také průvodcovské služby. Vyrazte s námi na pěší nebo cyklistický výlet po oblíbených i méně známých turistických trasách v okolí Pece pod Sněžkou. V případě zapůjčení kol vás rádi dopravíme na začátek vaší plánované trasy.

NÁŠ TÝM

Věnovat se vám bude zkušený tým odborníků na prodej sportovního vybavení i výuku sportu. Všichni naši pracovníci prošli vzdělávacím kurzem pod vedením našeho partnera a předního prodejce sportovního zboží firmy Intersport.

Přečtěte si o nás více!

OTEVÍRACÍ DOBA

V letním období jsme vám k dispozici každý den od 9 do 18 hodin. Zimní otevírací dobu upřesníme před nadcházející sezónou.

Krkonoše a sport milujeme! Přijďte si k nám pro sportovní výbavu i zajímavé tipy na výlet.

http://www.sportpec.cz/

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu a centrum Pece pod Sněžkou.

Více »

Gastronomie

V hotelu PECR WELL se nachází kavárna a cukrárna. Připravujeme zde domácí dezerty a zákusky. V PECR DEEP se chystáme provozovat restauraci s českou a moderní gastronomií.

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené akční balíčky pro každého z Vás! Přijďte si k nám odpočinout a využít našich služeb za bezkonkurenční ceny.

Více »