Vánoce a Silvestr na horách

Vánoční svátky na horách patří k těm nejsilnějším zimním zážitkům. Pro svou nadmořskou výšku a jedinečné klima má Pec pod Sněžkou předpoklady pro skutečně bílé Vánoce. Kdo chce vyzkoušet nové lyžařské vybavení, které nalezl pod stromečkem, míří správně do Pece či Velké Úpy.

Díky umístění hotelu v centru lyžařského střediska Pec pod Sněžkou jsme vhodným místem pro dovolenou na lyžích spojenou se silvestrovským či vánočním pobytem. Silvestr na horské chatě a zimní atmosféra s přáteli jsou pak skutečným kořením života, které bychom si měli všichni dopřát!

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu.  Odpočiňte si ve venkovní vířivce, navštivte finskou či solnou saunu nebo parní lázeň. Objednat si můžete i masáže a zábaly. 

Více »

Gastronomie

Navštivte naši hotelovou Restauraci Deep a nebo  Burger House Pecr v hotelu  Well. Restaurace Deep nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně.  Bruger House Pecr nabízí domácí burgery a steaky z nejlepších domácích surovin. V menu obou restaurací najdete také bezmasá jídla a dětské menu Naše kuchyně připravují  pro hotelové hosty bohatý snídaňový bufet. 

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte  sport, odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené pobytové balíčky.  Z našich hotelových služeb si určitě vyberete ať už navštívíte naši hotelovou restauraci, využijete snídaňový bufet nebo navštívíte wellness centrum. Náš hotelový personál se postará o vaše pohodlí. 

Více »