Wellness & SPA

Provozní doba

Wellness a VIP zóna

13:00 - 22:00 h

Privátní miniwellness

10:00 - 24:00 h

Masáže

13:00 - 21:00 h
Masáže jsou na objednávku
 739 484 261
  wellness@pecr.cz
  • Privátní zóna je od 10 hod. s tím, že provozní dobu je možné rozšířit na základě individuálních objednávek.
  • Provozní dobu je možné rozšířit na základě individuálních objednávek.
  • Naše wellness centrum je přístupné také pro veřejnost. Zastavte se, ať už jste zákazníky wellness hotelu PECR nebo ne. Rádi vás zde uvítáme a vyjdeme vám s naší nabídkou wellness procedur vstříc.
  • Privátní mini wellness je vám k dispozici pouze po předchozí telefonické domluvě. Tu prosíme provádějte minimálně jednu hodinu před tím, než budete chtít wellness centrum navštívit.
  • Pro rodiče s dětmi je naše wellness centrum přístupné každý den od 13:00 do 15:00. Vstup i pro děti (3-12let) pouze v doprovodu rodičů.
  • Nabízíme také řadu speciálních akcí se slevou, jako jsou prodloužené wellness víkendy nebo wellnes pobyty pro dva. Pro aktuální nabídku sledujte pravidelně naše stránky!
  • Bezplavková zona s možností zahalení sarongem nebo županem.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat

+420 739 484 261

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu a centrum Pece pod Sněžkou.

Více »

Gastronomie

V hotelu PECR WELL se nachází kavárna a cukrárna. Připravujeme zde domácí dezerty a zákusky. V PECR DEEP se chystáme provozovat restauraci s českou a moderní gastronomií.

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené akční balíčky pro každého z Vás! Přijďte si k nám odpočinout a využít našich služeb za bezkonkurenční ceny.

Více »