Sluneční louka

Možná délka pobytu: 4 - 15 min.

Doporučená délka pobytu: 4 - 15 min. - dle fototypu opalující se osoby

Počet doporučených cyklů: max. 1 cyklus/den

Kapacita: max. 4 osoby

Výkonné sluneční lampy vyzařují světlo potřebné pro lehké opalování a prohřívání těla ležících osob, které je velmi blízké skutečnému slunečnímu svitu.

Vhodné používat pravidelné slunění při poruchách látkové výměny především během zimní sezóny a proti jarním onemocněním.

Lidé mají různé druhy pokožky (fototyp) s různou absorpční schopností a délka slunění musí být zvolena s ohledem na fotoyp každého jednotlivého uživatele a s ohledem na četnost používání tohoto nebo jiných podobných zářičů (slunečních či solárních).

Při použití používejte sluneční brýle nebo mějte zavřené oči.

Před návštěvou sluneční louky odstraňte z těla kosmetické přípravky.

Měňte polohu těla.

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu a centrum Pece pod Sněžkou.

Více »

Gastronomie

V hotelu PECR WELL se nachází kavárna a cukrárna. Připravujeme zde domácí dezerty a zákusky. V PECR DEEP se chystáme provozovat restauraci s českou a moderní gastronomií.

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené akční balíčky pro každého z Vás! Přijďte si k nám odpočinout a využít našich služeb za bezkonkurenční ceny.

Více »