Sluneční louka

Možná délka pobytu: 4 - 15 min.

Doporučená délka pobytu: 4 - 15 min. - dle fototypu opalující se osoby

Počet doporučených cyklů: max. 1 cyklus/den

Kapacita: max. 4 osoby

Výkonné sluneční lampy vyzařují světlo potřebné pro lehké opalování a prohřívání těla ležících osob, které je velmi blízké skutečnému slunečnímu svitu.

Vhodné používat pravidelné slunění při poruchách látkové výměny především během zimní sezóny a proti jarním onemocněním.

Lidé mají různé druhy pokožky (fototyp) s různou absorpční schopností a délka slunění musí být zvolena s ohledem na fotoyp každého jednotlivého uživatele a s ohledem na četnost používání tohoto nebo jiných podobných zářičů (slunečních či solárních).

Při použití používejte sluneční brýle nebo mějte zavřené oči.

Před návštěvou sluneční louky odstraňte z těla kosmetické přípravky.

Měňte polohu těla.

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu.  Odpočiňte si ve venkovní vířivce, navštivte finskou či solnou saunu nebo parní lázeň. Objednat si můžete i masáže a zábaly. 

Více »

Gastronomie

Navštivte naši hotelovou Restauraci Deep a nebo  Burger House Pecr v hotelu  Well. Restaurace Deep nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně.  Bruger House Pecr nabízí domácí burgery a steaky z nejlepších domácích surovin. V menu obou restaurací najdete také bezmasá jídla a dětské menu Naše kuchyně připravují  pro hotelové hosty bohatý snídaňový bufet. 

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte  sport, odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené pobytové balíčky.  Z našich hotelových služeb si určitě vyberete ať už navštívíte naši hotelovou restauraci, využijete snídaňový bufet nebo navštívíte wellness centrum. Náš hotelový personál se postará o vaše pohodlí. 

Více »