Venkovní ochlazovací bazén

Provozní teplota: 8 - 15°C

Doporučená délka pobytu: cca 1-2 min.

Počet doporučených cyklů: vždy po saunovacím cyklu (lze nahradit i sprchou)

Kapacita lázně: 2 osoby

Ochlazovací bazének je určen pro ochlazování těla v rámci saunové procedury. Způsob užívání je pro každého individuální (stejně jako samotný pobyt v prohřívárně) a je proto nutné užívat bazének s rozvahou a případně se předem poradit s odbornou osobou (saunér, lékař apod.).

Po prohřátí těla v sauně by měla následovat fáze rychlého zchlazení pod sprchou (max. 5 minut), v jezírku, bazénu nebo v kádi s vodou, která má teplotu 8 - 12°C (max. 2 minuty), nebo v zimě na sněhu či v prohlubni ledu. Když opět pocítíme potřebu tepla, fázi chlazení je třeba ukončit. Chlad přiměje cévy, aby se stáhly, a vrátí krevní oběh do stabilního stavu. Obnovení "zchlazeného" krevního oběhu se urychlí pomocí teplé lázně nohou v sedě. Koupel nohou trvá 3 - 5 minut.

Příjemný pocit tepla na celém těle se dostaví velmi rychle.

Závěrečné ochlazení by mělo zabránit pocení poté, co se saunující oblékne.

Při vstupu, výstupu a pohybu okolo bazénku je nutno se držet instalovaného madla a je potřeba dbát na zvýšenou možnost NEBEZPEČÍ UKLOUZNUTÍ! Před vstupem do bázenku je nutno se opláchnout ve sprše!

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu a centrum Pece pod Sněžkou.

Více »

Gastronomie

V hotelu PECR WELL se nachází kavárna a cukrárna. Připravujeme zde domácí dezerty a zákusky. V PECR DEEP se chystáme provozovat restauraci s českou a moderní gastronomií.

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené akční balíčky pro každého z Vás! Přijďte si k nám odpočinout a využít našich služeb za bezkonkurenční ceny.

Více »