Book an apartment

Kariéra

Buďte součástí našeho úspěchu a pojďte společně tvořit nezapomenutelné zážitky pro naše hosty!

Vítejte v našich 4* hotelech Pecr! Patříme mezi nejnavštěvovanější hotely v Peci pod Sněžkou a hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou ještě více posílit naši pozici.
Nabízíme luxusní prostředí a zajímavé pracovní příležitosti. Jsme skvělý a stabilní tým, který stále roste. Pokud hledáte inspirativní prostředí a příležitost k růstu, jste na správném místě.

Recepční ve Wellness Pecr

Nabízíme práci v našem luxusním wellness na střeše hotelu Well. Pokud máte rádi práci s lidmi v hezkém prostředí, příjemné vystupování, je tato práce určená přímo pro vás.

Náplň práce:

  • Obsluha na recepci Wellness Pecr a mini baru
  • Poskytování informací potřebných k využití wellness služeb
  • Vyřizování rezervací pro wellness a masáže
  • Dodržování a uplatňování bezpečnostních a hygienických standardů v rámci wellness
  • Administrativní práce v našem hotelovém systému Hoteltime, Libero a Vento

Co nabízíme:

  • Práci v luxusním prostředí 4* hotelu Pecr Well
  • Pečlivé zaučení
  • Zajímavé platové ohodnocení včetně ročních prémií
  • Práce na krátký a dlouhý týden bez nočních směn
  • Využití personální stravy za zvýhodněné ceny

Co požadujeme:

  • Příjemné  a profesionální vystupování
  • Komunikační dovednosti
  • Organizační schopnosti a ochota učit se
  • Pečlivý a zodpovědný přístup
  • Pokročilá angličtina podmínkou, druhý jazyk němčina výhodou

Líbí se Vám nabízená pozice? Ozvěte se Barobra Krejčířová na tel. +420 702 157 769 nebo pište na provozni@pecr.cz.

Hodnocení