Firemní akce

Jednou z největších předností hotelů PECR WELL A DEEP **** jsou jejich polohy, uprostřed oblíbených Krkonoš. Jsou od sebe vzdálené cca 150m.

  • Chcete pracovat a být současně na nejkrásnějším místě České republiky?
  • Rádi spojíte své povinnosti s příjemným prostředím wellness, kde se uvolníte a zrelaxujete své tělo i svou mysl?

Moderní zázemí a nápadité řešení interiérů hotelů splňuje vysoké požadavky na školící akce, semináře a team building.

Salónek hotelu WELL je vybaven data projektorem, plátnem a flipchartem. V hotelu DEEP je možnost pořádat jakékoliv akce v prostorách restaurace, která je na tyto účely vybavena velkoplošnou TV s uhlopříčkou 220cm.

Oba hotely mají bezplatné WIFI připojen.

V komplexu hotelů PECR WELL se nachází kavárna/cukrárna s domácí výrobou dortů, dezertů a pečiva. V PECR DEEP je plnohodnotná „À la carte“ restaurace s letní terasou.

Je na Vás, kde zorganizujeme Vaše občerstvení formou coffee breaků či bohatých snídaní, obědů a večeří.

  • Perlou našeho hotelu PECR WELL je unikátní Panorama Wellness, který se nachází na střeše hotelu, ze které si vychutnáte ojedinělý a nezapomenutelný výhled na Studniční horu.
  • A to vše z venkovní vířivky. Panorama wellness je Vám po celou dobu pobytu k dispozici.
  • Nabízíme také kvalitní provedení masáží a zábalů.

Rádi Vám poradíme a následně zařídíme volnočasové aktivity, které Pec pod Sněžkou nabízí.

Pro rychlejší přehled našich volných termínu na ubytování, můžete nahlédnout a naplánovat si termín dle naší kapacity hotelu > DEEP <

 

Například:

  • Návštěva a ochutnávka v pivovaru Hendrych ve Vrchlabí.
  • Relax park s bobovou dráhou a lanovým centrem.
  • Bowling
  • Cestu rolbami do Music baru na sjezdovce Zahrádky

 

Rezervace firemní akce na PECR

734 287 529

provozni@pecr.cz

Wellness

Moderní wellness & SPA centrum se nachází v 5. patře hotelu PECR WELL. Jeho součástí je také fantastický panoramatický výhled na Studniční horu.  Odpočiňte si ve venkovní vířivce, navštivte finskou či solnou saunu nebo parní lázeň. Objednat si můžete i masáže a zábaly. 

Více »

Gastronomie

Navštivte naši hotelovou Restauraci Deep a nebo  Burger House Pecr v hotelu  Well. Restaurace Deep nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně.  Bruger House Pecr nabízí domácí burgery a steaky z nejlepších domácích surovin. V menu obou restaurací najdete také bezmasá jídla a dětské menu Naše kuchyně připravují  pro hotelové hosty bohatý snídaňový bufet. 

Více »

Pobytové balíčky

Ať už hledáte  sport, odpočinek ve wellness nebo zábavu, máme připravené pobytové balíčky.  Z našich hotelových služeb si určitě vyberete ať už navštívíte naši hotelovou restauraci, využijete snídaňový bufet nebo navštívíte wellness centrum. Náš hotelový personál se postará o vaše pohodlí. 

Více »