Rezervace apartmánu

Hotel PECR Well Pec pod Sněžkou 344 — mapa Recepce +420 739 329 441 info@pecr.cz

Hotel PECR Deep Pec pod Sněžkou 356 — mapa Recepce +420 732 424 470 deep@pecr.cz

Najdete nás na

Hotelový komplex PECR

Vstupte a vyberte si jeden z našich hotelů Pecr Well**** nebo Pecr Deep**** Oba hotely se nachází v samém centru Pece pod Sněžkou a nabízí vysoký standard ubytování a služeb.

Hotely Pecr Well a Pecr Deep patří díky své architektuře mezi nejmodernější hotely v Krkonoších.  Na střeše hotelu Pecr Well naleznete jedinečné wellnes & SPA.  V obou hotelích se nachází restaurace. 

Klidné městečko Pec pod Sněžkou přímo pod nejvyšší horou České republiky se mění v moderní lyžařské středisko.  Za zmínku nejen stojí nově vybudovaná kabinková lanovka na Sněžku, ale zejména proměny lyžařského střediska v Peci. Jeho modernizací o další sedačkovou lanovku, nové sjezdové tratě a postupným propojením se zimními středisky v Janských lázních a ve Velké Úpě se bude jednat o jedno z největších lyžařských středisek v ČR. Postupně je budována i infrastruktura pro volný čas mimo zimní měsíce.

Pec pod Sněžkou nabízí v zimě mimo sjezdařských tratí mnoho možností pro běžkaře, skialpinisty a vyznavače zimní turistiky. K dispozici jsou upravené běžkařské trasy Krkonošské magistrály.
V létě láká Pec své návštěvníky na turistické trasy, cyklostezky, lanový park, bobovou dráhu a další spousty atrakcí. 

Pro rodiny s dětmi nabízí Pec pod Sněžkou herní krajinu Pecka, dobrodružný a interaktivní výlet pěšky, lanovkou nebo na koloběžkách. Děti postupně navštíví dřevěné zvířecí sochy umístěné na různých místech v nadmořské výšce 1062 m. Všechny sochy jsou dětem přístupné s množstvím, skluzavek, lanových přelezů a skrýší. 

 

Vybavení hotelu

Čtyřhvězdičkové hotely Deep a Well nabízí ubytování v plně vybavených apartmánech včetně kuchyně, luxusní koupelny a dostatku úložných prostor.  Parkování v krytých garážích,  samostatné kóje na lyže/kola, wi-fi zdarma v celém hotelu.

Prohlédněte si apartmány

Gastronomie

Bohaté menu v naší restauraci Deep a Burger House Pecr pro vás připravuje se svým týmem šéfkuchař Jiří Eichler. Jiří Eichler je členem Czech National Culinary Team a reprezentuje Česko na mezinárodních gastronomických soutěžích. 

Restaurace PECR Deep Burger House PECR

Wellness

Wellness centrum umístěné na střeše hotelu Pecr Well nabízí vnitřní a venkovní vířivky s úžasnými výhledy na okolní hory a přírodu. Dále finskou saunou, solnou saunu, parní lázeň a další. Možnost objednání masáží a zábalů. Součástí centra je i privátní mini wellness.

Prohlédněte si Wellness